Při hledání sama sebe jsem prošla mnoha semináři, kursy, přečetla mnoho knih
a zkusila ještě víc „zaručených“ receptů, jak na to...

A co mě vlastně přimělo hledat?

Před mnoha lety nemoc mé dcery. Nemohla jsem se dívat, jak bere kortikoidy a co to dělá s jejím tělem. A tak jsme se poprvé v životě vypravily za "šamankou". Dala mi tenkrát knížku "Dítě jako šance pro Tebe" od Zdeňky Jordánové. A já začala chápat, že za vše, co si v životě tvořím, si můžu sama.
Za své vztahy, své nemoci, za to, co se mi v životě děje.
Že nejsem moje tělo. Že jsem duše a mám tělo.
Jak vznikají nemoci. Co je to psychosomatika. Jak děti „kopírují“ chování svých rodičů. Jak se „dědí“ nemoci.
Jak si neseme zatížení rodové linie (výchova, zvyky). 

A to nejdůležitější?

A tak jsem prošla školou Zdeňky Jordánové  "Poznej svůj cíl"
Odblokovala jsem si mnohá omezení, která jsem si vytvořila v dětství. Porozuměla jsem svým strachům, naučila se věřit sama sobě a důvěřovat Vesmíru a že se vše děje tak, jak má.

Svou cestu zpět k sobě jsem doplnila Australskými květovými esencemi. Pracují na energetické úrovni a v dnešní době, kdy ani nevíme, kde vlastně příčina našich problémů je, ony pracují přesně tam, kde mají. Pomáhají v různých životních situacích, kdy si sami nevíme rady, např. rozchod, rozvod, těžké zkoušky, změna prostředí – hlavně u dětí (školka, škola, stěhování), jsou výbornými pomocníky při zvládání úzkostí, strachů, studu, lítosti atd. Některé nám pomůžou se zklidnit nebo naopak "nakopnout", umí výrazně pomoci  při fyzické i psychické bolesti.

A pak mi přišla do cesty metoda OCTO CODES.  Vychází z pradávného I-tingu, který říká, že každý z nás má jinou energii, každý z nás je jinak vychovaný svými rodiči … a proto je každý  z nás jedinečný a má svůj vlastní pohled na svět … a proto si někdy můžeme připadat, že do okolí  tak nějak nepatříme, nezapadáme, nebo naopak ti ostatní jsou divní ….protože se na svět díváme přes jiné filtry s jinnými zkušenostmi.

Objevila jsem  další souvislosti toho kdo jsem a hlavně kdo nejsem a snažím se být, co ke mně patří a co už mi neslouží, co můžu s radostí ze svého života propustit, proč mi jde to a tamto ne, jak moc můžu vidět ve své vlastní rodině několik generací zpět jaké máme vzorce chování a dostala jsem spoustu odpovědí na otázky PROČ.  
Pochopila jsem, proč spolu lidi vychází dobře nebo ne a co to způsobuje. Našla jsem dlouho hledaný vnitřní klid a pohodu. Objevila jsem svůj talent a život i práce se začal vyvíjet novým směrem. Přestala jsem se rozčilovat,  začala jsem respektovat. Hlavně Sebe a pak i ostatní kolem sebe. Naopak to totiž nefunguje.

A to mě naučil terapeutický výcvik Neduální terapie u Tary Svobodové. Úcta a respekt k sobě samé, přijmout všechny své pocity, tak, jak jsou, i když nejsou ani trochu příjemné a dokonce se za ně třeba i stydím, pořád jsou moje. A že se se vším dá pracovat v lehkosti a s láskou k sobě.
A hlavně se z toho všeho nepos….t !😀

info@polaskovalenka.cz

+420 731 658 322

Svatoborská 864 (bývalé STK)
697 01 Kyjov