Do křehkého rozvíjejícího dětského světa dnešní doby pomáhám vnést pocit jistoty, zdravého sebevědomí a schopnost řešit životní situace adekvátně jejich věku.

Tito malí dospělí v tomto věku už nejsou  děti, jen my dospělí jen máme tendence je takto vidět, obzvlášť, když jsou naše vlastní.

V dnešním uspěchaném světě, který na ně vyvíjí tlak, některé z nich mají pocit, že nejsou dost dobří, že by měli být jiní, rychlejší, lepší – jen neví jak to mají udělat, a tak se na sebe začnou zlobit, obviňovat se, mít strach. Někdy to všechno obrátí proti sobě a máme tu sebepoškozování, nezvládnutelné strachy a úzkosti, separační úzkosti.

A pokud mají problémy s paní učitelkou nebo s někým v kolektivu a ještě se přidá i máma s dobrou radou: měl bys, měla bys …. Je vymalováno!

Dítě ztratí důvěru v jedinou jistotu, kterou mělo – a tím jsou rodiče, dokud stojí za jeho zády a podporují jej, roste jeho sebedůvěra v sebe sama. Pokud se rodiče obrátí proti němu, zůstane sám a ztrácí pocit bezpečí a jistoty. A tak se obrátí proti sobě a uzavře se do sebe, někdy dojde k sebeubližování nebo naopak zkoušet dělat peklo v životě druhých, šikanuje a vy máte pocit, že je nezvládnutelný.

S těmito malými dospělými pracuji formou povídání a uvolňování vnitřního napětí.

Objednávka na osobní konzultaci
pro děti od 12 let a teenagery

Konzultace probíhá výhradně OSOBNÍM SETKÁNÍM.
Cena 1000 Kč / 1,5 hod

+420 731 658 322

info@polaskovalenka.cz

Na osobní terapii pracuji s celým životním příběhem člověka. 
Používám kombinaci různých metod, kladení otázek, hluboké napojení na klienta a nacítění jeho energetického systému. 

Vyprávěním jeho příběhu se dostaneme na skutečné příčiny toho, co je potřeba uvolnit, aby energie mohla volně proudit.
Dochází k mnoha aha momentům, uvolnění zablokované energie, ke změnám naučených vzorců, schémat a rozpouštění bloků.

Terapeut, kouč a někdy i mentor NA CESTĚ ZVĚDOMĚNÍ

Hledáš-li na své cestě podporu nebo odpovědi na své otázky , můžeme se spolu setkat a rozklíčovat tvoje zacyklené vzorce, podle kterých žiješ. Můžeme projít spolu od strachu k důvěře, od nevědomosti k pochopení, k uvolnění tvého potenciálu tvořit si svůj život v té nejkrásnější podobě.

Nacházej SEBE SAMA bez posuzování, odsuzování, pocitů viny, strachů, úzkostí a obav…. a tím zlepšís svůj život i své vztahy.

Při mé praxi využívám metody OCTO-CODES, Australské květové esence, Kineziologii, Neduální přístup, Přepis limbického otisku, Konstelace a Voice dialog.
Využívám své bohaté 20 leté zkušenosti z oblasti vedení obchodních týmů a vedení firmy.

K Lence jsem plánovala jít pár let, ale ze strachu jsem to odkládala. Dnes lituju kolik trápení a vnitřního zmatku jsem si mohla ušetřit, pokud bych se objednala hned! Lenčin přístup ke klientovi je velmi přátelský, vlídný a za mě nenapodobitelný. Nenuceným způsobem se dostane přímo do jádra problému odkud klienta vede k pochopení, akceptování a emocionální úlevě. Všechno je to o našich nezpracovaných emocích, které nám nevědomě řídí náš každodenní život. Po dvou sezeních, kde jsme řešily dvě nesouvisející věci, se cítím vyrovnanější, jistější a mnohem víc v klidu. Lenku vřele doporučuju!
Zuzana
Díky Lence a její práci jsem začala objevovat a poznávat samu sebe. Jaká opravdu jsem a jaký život chci žít. Díky jejímu vedení jsem postupně začala měnit od základu svůj život. Každou životní situaci se mnou vždy probrala, trpělivě mi naslouchala, poskytla mi nadhled a pomohla vyléčit zranění, která mnohdy byla za spoustou těchto situací, které se mi v životě děly. Když jsem Lenku poznala, tak jsem byla ne-sebevědomá žena, kterou nikdo (dle mých slov) neměl rád, šedivá myška sedící v koutě. Budižkničemu, které nic neumí a které na tomhle světě ani nemá být a všichni mu jen ubližují. Nevěřila jsem v nic hezkého, život pro mě byl jen boj, který se musí nějak přežít. Nyní je ze mně sebevědomá žena se spoustou přátel. Žena, která má úžasnou rodinu a podporující rodinu. Mám práci, která mi v životě dává smysl, baví mě a naplňuje. A i když není v životě vždy všechno růžové a jsou i těžší chvíle, tak žiju úžasný život, který miluji a který bych opravdu s nikým neměnila. Přede mnou je ještě spousta práce na sobě, ale díky lidem, jako je Lenka, vím, že to zvládnu a že když nemůžu a nevím si rady, tak mi stojí v zádech. Když se ohlédnu zpět a vidím ten kus práce na sobě a jaká nyní jsem, tak už teď se těším na sebe v budoucnu, jaká budu a jak bude můj život dál pokračovat. Děkuji Leni za vše.
Pavla
S Leničkou jsem se poprvé setkala před 5 lety na semináři octo codes. Tato metoda mi pomohla smysluplně využívat oblečení tak, abych podpořila sama sebe ve své síle. Byl to úžasný den strávený ve skupině cca 7 lidí. Lenička nás velmi intuitivně a v lehkosti vedla k tomu, aby každá z nás alespoň částečně našla sama sebe, aby jsme každá z nás samu sebe dokázali podpořit tím, že si vhodně volíme oblečení, ve kterém se cítíme sami sebou pohodlně a sebevědomě. Dále jsem se s Lenkou setkávala na individuálních terapiích. Pomocí kineziologie mi pomohla odstranit z mého života několik věcí které mě zbytečně zatěžovaly. Od dětských traumat a zavedených vzorců, které mě zbytečně svazovaly. Bylo to období, kdy jsem se často ve svém životě necítila šťastná. Naopak jsem se cítila osamělá, opuštěná a bezcenná. Všechny tyto hrozné pocity jsem si kompenzovala různými způsoby a to do takové míry, až se to podepsalo na mém zdraví. Lenička mi pomáhá těmito stavy projít. Nyní se cítím dobře ve svém těle a ve svém životě jsem šťastnější. Jsem Lence za mnohé vděčná
Magdaléna
Za mě nejefektivnější a nejcitlivější metoda, když se cítíte bezradní a motáte se v začarovaném kruhu. Ani návštěva psychologa u mě neměla takový efekt, jako sezení s paní Lenkou. Před návštěvou se mi v hlavě honily myšlenky kde začnu, jestli dovedu dobře popsat co mě trápí, a cítila jsem mírný stres. Ale v momentě, kdy jsem vstoupila a začal nenásilný příjemný rozhovor, stres opadl, připadala jsem si jako na „pokecu s kamarádkou“ a naráz šlo všechno samo. Dokázali jsme se dostat k dávno zapomenutým věcem z minulosti, o kterých jsem ani netušila, že by mi mohly ztěžovat přítomnost. Tak nějak jsem se do určitých situací dokázala vrátit, prožít si je znova, některé jsem i obrečela, ale začala jsem je vnímat jinak, a nastala velká úleva a pochopení. Pozitivní změnu jsem pociťovala okamžitě, projevila se i ve vztahu s partnerem, a mělo to velký vliv i na naši dceru. Lenku navštěvuji opakovaně při těžších životních situacích, a vždy odcházím s velkou úlevou, klidem a pochopením všeho co mě trápilo, je to opravdu člověk na svém místě s milým a vlídným přístupem a můžu jen doporučit.
Eva
Když mi v 19 letech začaly nezvyklé zdravotní komplikace, měla jsem pocit, že se mi hroutí svět a začala jsem pátrat, proč se to stalo… Náhodně jsem narazila na Spiritu, kinezioterapii a úžasnou Leničku. Dnes po těch letech, co se navštěvujeme právě díky ní vím, kdo jsem, kde jsem a že jsem tu správně. Jsem si vědoma, že jsme všichni na své vlastní cestě s různým prožíváním, že i špatné pocity jsou taky pocity a že je to v pořádku… A taky to, že nemůžeme všechno a všechny kolem sebe zachránit, i kdyby jsme se rozkrájeli, ale můžeme je pochopit. Postupem času, krok za krokem se lepší sebevědomí, vztahy s partnery, rodinou a přáteli, přichází pochopení. Je to dlouhá a trnitá cesta. Když ale víte, jak na to a že je tu někdo, kdo Vám pomůže najít řešení na každý problém i tam, kde by jste ho nikdy nehledali, je to k nezaplacení. A přesně taková Lenička je ❤️.
Veronika
Hezký den všem. Každý z nás se může jednou ocitnout na životní křižovatce, když neví jak dál pokračovat a jít. I u mně to byl ten pravý důvod k tomu,abych navštívila paní Lenku. Musím s vděčností a upřímností říct, že mi moc pomohla a ukázala jiný úhel pohledu na situaci, kterou jsem tenkrát řešila. Velmi jí za to děkuji a vřele doporučuji všem, kteří na křižovatce života stojí,tak jak jsem tenkrát stála i já.
Alena

info@polaskovalenka.cz

+420 731 658 322

Svatoborská 864 (bývalé STK)
697 01 Kyjov