Dalším článkem budou dvě Beauty recenze na nové produkty od značky GARNIER. Vybrala jsem si pro vás dvě věcičky. Micelární odličovací vodu na makeup a hydratující masky na obličej.

Začala bych micelární odličovací vodou. Jedná se o odličujicí a čistící vodu v jednom. Musím říct, že jsem nikdy z odličování nebyla tolik nadšená jako s tímto produktem. Nenapadá mě jediné mínus, které bych tomuto zázraku dala. Samotný makeup  doslova mizí pod namočeným vatovým tampónkem v této vodičce jako retuš. Takže milé slečny, pokud jste doteď používali na odličování makeupu staré, osvědčené mýdlo jako já, zapomeňte na něj. Tahle micelární voda od Garnier je doslova stvořená pro odlíčení jakéhokoliv makeupu a odličování nikdy nebylo příjemnější.

Odličování je příjemné, neštípe v očích, nevysušuje pleť.

Pleť se po odlíčení oplachovat nemusí.

Voda není parfémovaná.

Cenová dostupnost cca 150Kč.

O hydratačních maskách na obličej už bohužel tak příjemná recenze nebude. Když jsem viděla tyto masky od Garnier poprvé, musela jsem si je doslova okamžitě pořídit protože mě velice zaujal nádherný obal který mají. Ale to je bohužel vše.. Od masek na obličej očekávám příjemnost na obličeji, pocit pohodlí.. Když si nanesu masku na obličej a lehnu si doma na kosmetické lehátko mám pocit, jako bych byla v bavlnce. S maskou ve formě napuštěného hadříku jsem cítila nepřímené pocity na obličeji. S citlivou pletí problémy nemám a přesto byla maska hodně studená, až nepříjemně pálivá takže jsem masku sundala cca po deseti minutách místo patnácti. Výsledek byl ucházející. Pleť byla hebounká, ale za cenu zbytečných nepříjemností zůstanu u klasických masek které se nanášejí štětečkem a na pleti jsou jako peříčko.

Nepříjemně pálivý pocit na pleti.

Nepohodlné nanášení masky.

Ucházející výsledek.

Cenová dostupnost cca 50Kč jedno použití.

Do komentářů mi napište zda s těmito produkty od značky Garnier máte zkušenosti a zda souhlasíte s mou recenzí. Mějte se krásně a brzy u dalšího článku 🙂