Krásnou sobotu všem Beauty blogerkám. Na tento článek jsem se velice těšila, až jej napíšu. Článek se totiž bude týkat mých oblíbených Rozjasňovačů. Vybrala jsem si své nejoblíbenější, a to rozjasňovač od Makeup REVOLUTION a paletku od známé zahraniční blogerky Carli Bybel. Začala bych paletkou Carli Bybel. Tuto paletku už určitě všechny známe. Paletka obsahuje nejen rozjasňovače, ale také oční stíny. Myslím, že se tahle paletka opravdu povedla. Pigmentace stínů a rozjasňovačů je skvělá, stíny se nepráší. Paletka je v krásném provedení a uvnitř společně se stíny a highlitery najdete i zrcátko, což velmi oceňuji. Další věc co se mi na této paletce líbí je volba barev. Odstíny zlaté a hnědé přímo miluju. Cena této paletky je cca 800Kč Druhým produktem je rozjasňovač od značky Makeup Revolution. Cena tohoto úžasného rozjasňovače je 200Kč Rozjasňovač je zlatavě bílý, až do odstínu šampaňského řekla bych.. což velice oceňuji a na světle dělá doslova divy. Pleť vypadá skvěle, nedělá lesklé fleky, prostě kouzlo 🙂 Dalším plus pro tento rozjasňovač od Makeup Revolution je zapečetění. Rozjasňovač se nepráší a tím se také vzdaluje jeho vypotřebování.

Kam nanést rozjasňovače / bronzery?

Kdo mě zná, ví, že sem milovník rozjasňovačů. Rozhodně s nimi nešetřím a nosím je téměřkaždý den k jakékoliv příležitosti. Rozjasňovače a bronzery nanáším na lícní kosti, čelo a bradu. Většinou také jemně nanesu rozjasňovač i na celý obličej a lehce zapudruji. Nemusím se vůbec bát, že moje pleť bude vypadat jako vánoční koule, právě naopak. Pleť je jasnější, bez flíčků a vypadá moc hezky. (Samozdřejmě vybírám barvičku nejpodobnější mé pleti.) Nejčastěji na lícní kosti kombinuji barvičky světlé hnědé, zlatavé až do odstínu šapmaňského. Bronzery lze také použít jako oční stíny. Což se mi moc líbí, protože mám ráda když lícní kosti ladí s očními stíny.

 Do komentářů mi napište jak se vám tyto bronzery a rozjasňovače líbí, zda s nimi máte zkušenosti a zda je používáte. Určitě mi také napište jaké jsou vaše oblíbené, kam si je nanášíte a jaké jsou vaše oblíbené odstíny. Ráda se inspiruji! 🙂