Krásný den všem blogerkám, které právě čtou tento článek a mají rády módu. Kdo mě zná, ví, že jsem opravdu velký milovník vysokých podpatků a proto jsem se rozhodla napsat článek na téma „Moje sbírka vysokých bot.“ Ráda bych vám ukázala moje nejoblíbenější kousky z mého botníku a třeba vás i inspirovala. (Všechny vysoké boty jsem vám bohužel nenafotila jelikož bychom zde byli až do večera :-D) Na některé boty vám napíši odkaz/název odkud jsem si tyto krásné, pro někoho extravagantní kousky pořídila.

Jako první bych začala mýma nejoblíbenějšíma botama a to od značky Sergio Todzi. Tuto značku kozaček a lodiček na vysoké platformě a podpatku doslova miluju. Boty jsou kvalitní, pevně drží takže mi boty nikde nejsou volné a na noze pevně drží což je u tak vysokých bot velice důležité. Lodičky a kozačky této značky pořizuji z internetu, název e-shopu odkud boty objednávám se nazývá www.casnaboty.cz  Samozřejmě Tyto boty nejsou na běžné nošení po městě, ale na společenské akce jako jsou večerní párty, večírky, plesy.. Cena těchto bot se pohybuje okolo 1 200-1 500 Kč. Což je velmi přijatelná cena na to, jak jsou boty kvalitní. Podpatky Sergio Todzi jsou vysoké cca od 16-18 Centimetrů. Mezi moje nejnovější kousky patří černé lodičky na podpatku 17,5 Cm.

Nakonec bych vám představila zbytek mých lodiček a bot. U ostatních kousků platforma a podpatky nejsou tak velké, jako u předešlých bot. Výška odpovídá klasickým lodičkám. První lodičky na fotce jsem dostala od přítele k výročí. Prodejnu těchto lodiček si bohužel nepamatuji, ale jsou pořízeny v Praze. Cena těchto lodiček cca 1 300Kč. Lodičky se skvěle hodí na plesy, večerní párty..

Další z mých kousků jsou nejnovější, elegantní sandálky které jsou také pořízeny z českého e-shopu www.casnaboty.cz Sandálky jsou na malém, elegantním podpatku a zdobeny jsou mašličkou s králičími oušky. Cena těchto elegantních, letních sandálů je cca 800 Kč.