Po delší době vás opět zdravím krásné blogerky! 🙂

Předem se mým čtenářkám omlouvám za mou aktivitu na blogu. Ovšem nemusíte se bát, vše napravím. Mám pro vás připravených pár letních článků na téma Beauty a Fashion plus dnešní nákupy letních bronzerů a dalších věciček na které se moc těším, až je vyzkouším a které budu postupně zveřejňovat. Máte se na co těšit! Také bych vám chtěla poděkovat za vaší aktivitu na mém blogu. Nesmírně si vašich komentářů vážím! 🙂 Jedním z prvních zveřejněných článků je článek na téma BEAUTY – moje obočí.

Jaké produkty používám? Jaké je moje pravé obočí?

V produktech které používám na obočí nejsem nějak náročná. Vždy pouziji pouze tužku, kartáček a korektor.

Tužku používám od značky Miss Sporty. Odstín většinou střídám. Momentálně používám tmavší pro brunetky 002 brown, ale ve většině případech používám i světlejší pro blondýnky a to odstín 004 BLONDE. Tužka je cenově skvěle dostupná a co považuji za další plus je kartáček na víčku tužky.

Moje obočí přírodní si upravuji cca 3/4 roky. Na mém pravém obočí a celkové úpravě se mi líbí to, že si můžu každý den vybrat jak obočí bude vypadat. Delší, kratší, oválné, hranatější, tenčí nebo hrubší.. Uvažovala jsem také o tetování obočí techinkou vláskování, ale nakonec jsem se rozhodla pro obočí svoje. Jedinou nevýhodou na upravování obočí tužkou je, že si musíte dávat pozor na obličej, jinak se vám obočí rozmaže. Proto je lepší vždy nosit tužku s sebou v kabelce.

Postup: Obočí si dělám když už mám celkový zaklad obličeje. Makeup, pudr, tvářenka.. Jako první si pod své obočí přírodní namaluji spodní linku která určí tvar a delku celkového obočí. To samé udělám i s horní linkou a ve vnější straně spojím. Dále obočí vybarvuji od spojeného konce. Čím více se blížím do vnitřní strany tím méně barvičky používám a nakonec vše upravím kartáčkem aby vznik kouřový, né moc tmavý a lehký efekt. Když mám takto upravené i to druhé obočí udělám pod každé obočí linku s korektorem a znova upravím. Obočí vypadá krásně a upraveně. Korektor malým štětečkem (klidně i štětečkem na oční stíny ovšem čistým!!) zapracuji také do víčka. Celé úpravy obočí mi trvají cca 10-15 minut. Dále klasicky stíny a řasenka.. 🙂