Vítám vás u dalšího článku, blogerky! Dnešní článek jak můžete vyčíst z nadpisu bude na téma „Jak na umělé nehty?!“ Tento článek si pro vás připravuji už delší dobu a je čas konečně jej vypustit ven 🙂  Jako z mnoha holek tak i já patřím ke slečnám které nejsou spokojené se svými přírodními nehty a proto nosí nehty buď gelové nebo nalepovací. Já vám dnes ukáži jak na nehty nalepovací a bez gelu.

 

První z věcí kteoru vždy potřebuji jsou umělé tipy. Umělé tipy kupuji v drogerii DM. Cena se většinou pohybuje okolo 60Kč za balíček který vám vydrží cca na třikrát.. Dále lepidlo na umělé nehty, pilník na nehty (většinou oboustranný s hrubší a tenčí stranou.) a kleštičky na nehty. (Záleží jak dlouhé nehty chci, většinou zkracuji.)  Další z věcí kterou začnu je, že si upravím kůžičku okolo svých nehtů přírodních. Potom už beru samotné nalepovací tipy na které nanáším lepidlo značky Diva Nice a podle velikosti lepím na své nehty přírodní tak, aby velikostně krásně seděly. Když mám takto nalepeny všechny umělé nehty přejdu na délku. Délku vybírám podle tipů umělých nehtů. Většinou jsou nehty delší a proto zkracuji. Když mám dostatečně upravenou délku nalepených nehtů upravím konce pilníkem aby nebyly příliš ostré a nakonec začnu s lakováním. Pro dnešní tutoriál jak na umělé nehty jsem si vybrala zlatý, třpytivý lak od Essence. Většinou dávám jednu až dvě – tři vrstvy laku a nechám zaschnout. Žádný gel, žádná UV lampa!

Doufám, že pro slečny které nejsou spokojeny se svými přírodními nehty byl článek alespoň trochu užitečný a líbil se! Do komentářů mi můžete napsat zda si takovýmto způsobem také lepíte nehty nebo máte raději gelové..