Deník.

Úvod.

Krásný nedělní den všem čtenářkám, které jako první navštívily mou webovou stránku. Název této stránky vznikl podle mého jména „Lenka Polášková“. Webová stránka bude zaměřena především na můj osobní život a články s kosmetickou tématikou. Časem přibude rubrik více. Ze svého života se budu snažit vybrat vždy jen to zajímavé aby vás články bavily, inspirovaly popř. kladným způsobem motivovaly a nenudily vás. Psaní článků mě baví už několik let, ale s postupem času jsem zjistila, že klasický blog mi stačit nebude. Chtěla jsem se posunout o krok dál na lepší, propracovanější stránku. Také preferuji větší možnosti ohledně zlepšování celkového vzhledu webové stránky. Celkový vzhled stránky můžete vidět už teď, až na nepatrné „kosmetické“ maličkosti. S přibývajícími články se webová stránka bude plnit v horní části webu a celkový vzhled nebude působit „prázdně“. Vybrané články si budete moci v horní části webu posouvat a libovolně vybírat. Příspěvky budou vždy doplněny tématickou a inspirativní fotogalerií.

 

Věřím, že se vám zde bude líbit a budete se sem rádi vracet, ať už pro kosmetickou inspiraci nebo si jen budete chtít přečíst jeden z mých deníčkových příspěvků. Těším se na vaše první komentáře!

8 komentářů

8 komentářů

 • Michaela

  Jee, tak to jsem zvědavá na články, těším se. :)) Krásně udělaný design.

  • Lenka.

   Krásný komentář. Děkuju moc 🙂

 • S-hejvi

  Přeji ti hodně štěstí s blogem, máš to tu krásné! :))

  http://s-hejvi.blog.cz

  • Lenka.

   Moc děkuji za pochvalu, mám radost 🙂

 • sarushef

  Zatím to vypadá supr, tak hpdně štěstí! ♥
  quietus.blog.cz

 • Tereza Na Útěku

  Děkuji Ti za komentář Lenko, těším se na tvé články, vypadá to tu moc hezky:) Krásný design. Jen písmo tady v komentáři by mohlo být více vidět:))

  • Lenka

   Jsem moc ráda, že se ti zde líbí taky děkuji za upozornění, určitě nad tím budu přemýšlet 🙂

Přidejte komentář

Comments are closed.

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sleduj mě na Instagramu.