Krásný čtvrteční podvečer všem blogerkám! Konečně máme venku sluníčko a já se opět rozhodla napsat jeden ze svých „Deník“ článků. Jelikož se toho za poslední dny stalo docela hodně např. výlety a jiné krásné vzpomínky u kterých jsem vždy pořídila fotky rozhodla jsem se, že je vám všem ve zkratce ukáži a popíši, aby jste byli v obraze..

Jako první bych začala obídkem spojeným tak trochu s výletem na hotel Abácia. S přítelem jsme se naprosto shodli, že jídlo které jsme si na hotelu objednali bylo vynikající a bezkonkurenční. Já si dala salát s krevetami který si dávám skoro vždy, když se jedeme někam najíst. Prostředí bylo příjemné a co se týče personálu byl velice příjemný, úsměvavý a ochotný, což velice oceňuji. Hotel se nachází v Jíčíně, moravskoslezském kraji. Dalším krásným místem které jsme s přítelem navštívili byl penzion jménem Jurášek o kterém jsem vám už psala na mém Instagramu. Byť je tento penzion cca 15 min. od našeho města, nikdy předtím jsem o něm neslyšela. Hned ze začátku chci napsat, že místo bylo opravdu kouzelné. Klidné a v přírodě, jezírka, zahrádky..prostě vše, co já na jaře a na létě miluji. Pro mne je nepopsatelný pocit když je venku krásně, teplo, svítí sluníčko a já můžu sedět na jednom z takových to krásných, luxusních a klidných míst. Hold zahrádky, kávičky a krásné dny s přítelem, to je moje. 😉 Pak už jsem fotila fotky jen z domova..

Jako poslední věc bych vám chtěla zdělit, že pokud vám na blogu chybí více článku nebo dlouho nebyl přidán žádný článek, znamená to, že bych na blogování a mé čtenáře kašlala. Někdy toho času je opravdu málo a tak se s vámi chci podělit alespoň o fotky které přídávám na svůj Instagranový účet pravidelně aby jste věděli, že na vás myslím alespoň formou fotek <3 Mé Instagramové jméno je lenka_polaskova_ a můj Instagramový účet najdete zde na tomto webu když sjedete úplně dolů na stránku. A copak jste za poslední dobu zažili vy? Já doufám, že jsme měli taky tak krásné, klidné a pohodové období jako já.. 🙂