Krásný nedělní podvečer přeji! Jak jsem slíbila v předchozím článku, píši vám o mých nových prodloužených vlasech. Začala bych asi tím, že z vlásků jsem naprosto nadšená. Jsou krásné, dlouhé, husté a barvu mají takovou, jakou jsem si přesně vysnila..

Jelikož jsem platinová blondýnka a vlasy si barvím barvami z drogerie, mé vlasy tím velmi trpí. Vlásky jsem měla domácím, amatérským barvením velmi zničené, polámané, suché.. a proto jsem se rozhodla jít na prodloužení vlasů. O prodloužení vlasů jsem přemýšlela už dlouho. Ceny v jednom nejmenovaném salónu do kterého jsem měla v plánu zavítat se pohybovaly okolo 20 – 30 000 tis. což se mi zdálo poměrně hodně, ale když něco chci, jdu si za svým takže jsem byla rozhodnutá zavítat tam. Naštěstí jsem dostala skvělé doporučení od bratrové přítelkyně která má také prodloužené vlásky od slečny kterou mi doporučila a tak jsem neváhala, a rozhodla jsem se objednat k ní.. Z první návštěvy jsem byla trochu nervozní jak bude slečna působit a jak bude výsledek mých vlasů i s prodlouženými vypadat, ale za chvíli ze mě nervozita opadla jelikož slečna byla velmi milá, přátelská a ochotná. 

Vlasy jsou lidské, středoevropské a 100% kvality.

Délka vlasů: 60 cm.

Prodloužení: Metodou Micro Ring. Jedná se o metodu používanou za studena, bez tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku. Metoda je naprosto šetrná k vlasům vlastním a pevně drží.

Na vlasy jsem si zvykla během jednoho dne a nepociťuji rozdíl mezi vlasy přírodními a vlasy prodlouženými. Celé prodloužení s barvením i stříháním trvalo tři hodiny a já odcházela naprosto spokojená a dojatá z toho, jakou krásu mi slečna mé hlavě vykouzlila. Napište do komentářů co si myslíte o mé proměně vy a zda by jste se také odhodlali jít na prodloužení vlasů. 🙂