Krásný den všem kráskám! Dnešní článek se nazývá 5 TIPŮ: PROČ SI NECHAT PRODLOUŽIT VLASY?! Jelikož patřím ke slečnám které mají své vlasy prodloužené metodou micro ring, hodně slečen a žen se mě ptá, proč jsem se takto rozhodla, co mě k tomu vedlo a k čemu je prodloužení dobré.. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek s pěti tipy pro vás, proč do toho jít.

TIP 1: DLOUHÉ VLASY JSOU SEXY! A vždycky budou. Teda alespoň podle mě. Dlouhé vlasy jsou známkou toho, že jsme ženy!  Vlasy jsou jakousi známkou luxusu který nosíme na své hlavě a jsme na tu svou „hřívu“ hrdé! Čím delší, tím lepší a přiznejme si, které ženě nezalichotí když se za ní chlap otočí aby viděl tu krásu i „zezadu“ ?!  Ovšem délka také není vše. Vlasy nesmí vypadat jako suchá, zničená sláma.

TIP 2: MOŽNOST TAKÉ JAKO ZAHUŠTĚNÍ! Ano, i taková možnost tady je. Pokud své vlasy máte delší, ale pro změnu žádnou hustotu neboť vás šampón pro větší hustotu vlasů zklamal, prodloužení je pro vás ideální řešení. V některých případech postačí i  aplikace dvaceti pramenů a vaše vlasy budou vypadat hustě a zdravěji.

TIP 3: DLOUHÉ VLASY, VÍCE MOŽNOSTÍ. Holt s delšími vlasy můžete vytvářet mnohé účesy jako je: kroucení, žehlení, drdoly, culíky, copánky… a přiznejte se, která slečna si nerada češe vlasy, zkouší něco nového???

TIP 4: VĚTŠÍ SEBEVĚDOMÍ! Ano, s delšími vlasy může být také větší sebevědomí! A to mi věřte, mluvím z vlastní zkušenosti. Od doby co jsem si nechala prodloužit vlasy metodou micro ring se cítím omnoho lépe. Krátké, suché, zničené vlasy se v jednom dni změnily na dlouhé (60cm), husté, krásné a zdravé vlasy se kterými se vždy těším vyjít ven! A to za to opravdu stojí. 🙂

TIP 5: PRAVIDELNÁ RELAXACE. U kadeřnice. Od doby co jsem si nechala permanentně prodloužit vlasy se vždy těším na návštěvu své kadeřnice která se o mé vlásky vždy postará. A to jak o moje vlasy přírodní, tak o vlasy nadstavené. Česání, barvení, vyfoukávání.. Prostě RELAX! 🙂